čerstvé

Coldpress juices

Chillin119 
Vyprodáno
Kiwi Amore119 
Vyprodáno
Red Velvet119 
Vyprodáno
Pinelime119 
Vyprodáno
Carroton119 
Vyprodáno

Diverzifikovat svoje pití podobně jako jídlo je dobrý nápad. A čerstvé freshe do toho krásně zapadají. Když je budeme užívat správně, tak nám budou pomáhat doplňovat dobře vstřebatelné vitamíny, minerály a další prospěšné látky.

Proč coldpress?

Protože je to nejšetrnější metoda zpracování, suroviny se při tom nezahřívají a zůstává v nich tak nejvíc zdravých věcí, co v nich chceme nechat.

Máme na to velký americký odšťavňovací stroj, který nejdřív zeleninu a ovoce nahrubo rozdrtí a pak stlačí pres různě hrubé pytle. Můžeme tak ladit každou surovinu zvlášť, podle množství vlákniny, šťavnatosti i potřebného zpracování.

Pár tipů

  1. Pijte víc zeleniny než ovoce. Nebude vám lítat cukr sem tam a dostanete do sebe o hodně víc prospěšných látek.
  2. Přestože máme velká balení, zkuste si to pití rozdělit. Ucucávání bude lepší než to tam poslat naráz.
  3. Nepijte pořád ten samý fresh. Klíč je v diverzifikaci. V každé zelenině, ovoci i jiné surovině jsou jiné látky, jinak se vstřebávají. A vy potřebujete všechny, klidně v menším množství.
  4. Střídejte to s jiným pitím. Fermenty, voda, lehké čaje, kefíry apod. Jsou experti, kteří pijou jenom freshe a myslí si, že budou nejzdravější. Nebuďte experti.

Objednávejte

Do kanclů, do kaváren, na eventy, do fitek nebo klidně i domů. Máme na to mobilní appku a umíme to dovézt druhý pracovní den dopoledne. Když k tomu přihodíte další zdravé pití nebo třeba kimchi, tak už dává smysl s tím jet přes celou Prahu.